PGD Cerkno, Goriška c. 5, 5282 Cerkno

Kliči 112

Pomaga nam podjetje

ETA Cerkno - EGO group

V dopoldnevu smo bili na obisku v vrtcu Petra Klepca. Izvedli smo vsakoletno evakuacijo. Predpostavleno je bilo, da je zagorelo v prvem nadstropju, pri čemer je en oddelek ostal ujet v učilnici. Gasilci smo z lestvami rešili vse, ki se jim ni uspelo evakuirati. Na koncu smo pregledali celoten objekt in predstavili našo opremo najmlajšim.

Tokratne sobotne vaje so bile v znamenju dela z gasilskimi armaturami. Delo je potekalo v treh sklopih. Pri prvi točki smo spoznavali gasilske lestve in delo s topom. Naslednja delo s penilom in prvim napadalnim vozilom ter zadnja, postavitve vodov in curki na ročniku in opremo v avtocisterni. Vaj se je udeležilo 24 gasilcev, trajale pa so dobri dve uri.

Sponzorji gasilske veselice 2019

base-logo