Pomoč pri iskalni akciji

V nedeljo 7.12.08 sta dva gasilca iz našega društva nudila pomoč s termo vizijsko kamero kolegom iz PGD Idrija in PGD Dole pri iskalni akciji pogrešane osebe na območju Kovačevega rovta nad Idrijo.

Dopolnjeno 9.12.08
V iskalni akciji so poleg gasilcev in policije sodelovali še gorski reševalci, vodniki iskalnih psov in policijski helikopter.

Iskalna akcija se je nadaljevala tudi v ponedeljek 8.12. v kateri so ekipe PGD Idrija s čolni in peš preiskali celotno območje ob Idrijci od Tuša do Kolektorja ter območje Struga. V akciji so sodelovali tudi gasilci iz PGD Spodnja Idrija, ki so preiskali območje ob Idrijci od Spodnje Idrije do Travnika.
Ekipe PGD Cerkno smo s 16 člani iskalno akcijo nadaljevali ob Idrijci od Travnika do mostu v Jagršče, vendar pogrešanega mladeniča tudi na teh območjih nismo našli.

Iskalna akcija se nadaljuje tudi danes 9.12.08 v kateri sodeluje 12 članov ostalih društev GZ Cerkno in bodo preiskali območje ob strugi Idrijce od mostu v Jagršče do stopnika.