Intervencije - Žled Februar 2014

Intervencija

Zaradi težav ki jih je v preteklih dneh povzročil žled in mraz je naše društvo posredovalo v sledečih intervencijah:

Nedelja, 2.2. 2014: Pomoč reševalcem ZD Idrija pri dostopu do hiše v vasi Novaki. Potrebno je bilo očistiti pot do obolele osebe. Sodelovalo je 9 gasilcev

Ponedeljek, 3.2. 2014: Člani PGD Cerkno smo prenesli agregat do restavracije Smučarskega centra Cerkno. Sodelovalo je 7 gasilcev

Ponedeljek, 3.2. 2014: ob 14.54 je 5 gasilcev PGD Cerkno nudilo pomoč reševalcem NMP Idrija pri prenosu poškodovanca do reševalnega vozila. Poškodovanega občana so z reševalnim vozilom prepeljali v zdravstveni dom Idrija.

Torek, 4.2. 2014: Zaradi posledic žledoloma in visokega snega je 8 gasilcev PGD Cerkno s ceste v Jagršče in Šebrelje odstranjevalo polomljena drevesa. V naselju Jagršče smo peš odšli približno 1 km daleč do dveh hiš, saj se starejše osebe niso javljale svojcem.

Sreda, 5.2. 2014: Člani PGD Cerkno pomagajo pri razvozu hrane v Ravne in Orehek

Četrtek, 6.2.2014: Od 9.30 do 18.00 je 8 članov PGD Cerkno odstranjevalo posledice žleda na področju Jagršč in razvažalo hrano na območju Novakov.

Petek, 7.2..2014: Člani PGD Cerkno smo odpeljali agregat na območje Cerkljanskega vrha.