PGD Cerkno, Goriška c. 5, 5282 Cerkno

112 info@pgd-cerkno.si

V soboto 31.8.2019 je V Cerknem in njegovi bližnji okolici potekala regijska gasilska orientacija v organizaciji PGD Cerkno in GZ Cerkno. Tekmovanja se je udeležilo 54 ekip iz severno-primorske regije. Na tekmovanju je naše društvo nastopilo z ekipo mladink (Neža, Tija, Eva). Dekleta so se izkazala in tako zasedle prvo mesto v kategoriji mladink, s tem pa so si zagotovile mesto na državnem tekmovanju. Čestitke dekletom in njihovim mentorjem, ter veliko sreče na državnem tekmovanju. Zahvala gre tudi vsem, ki ste priskočili na pomoč pri organizaciji in izpeljavi dogodka.

View the embedded image gallery online at:

V soboto, 18.5. smo se z dvema ekipoma udeležili tekmovanja v gasilsko - športnih disciplinah. Ekipa mladincev je zasedla 4. mesto, ekipa pionirjev pa 3. mesto in si tako zagotovila nastop na regijskem tekomvanju, ki bo 1. junija v Ajdovščini.

Sponzorji gasilske veselice 2019

base-logo